Actualitate
Peste 100 de spitale din România au fost lovite de un atac cibernetic în februarie 2024.
Un atac cibernetic a lovit peste 100 de spitale din România în februarie 2024, cerând 160.000 de euro răscumpărare. Incidentul a expus vulnerabilitatea sistemului medical
Simona Dumitru · Actualitate
Acum 2 ore